Sports League (3.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (42 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Action
mr: कृती

en: On
mr: वर

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Number
mr: अंक

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Time
mr: वेळ

en: Main
mr: मुख्य

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: Total
mr: एकूण

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Node
mr: शाखा

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Off
mr: बंद

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Height
mr: उंची

en: Position
mr: स्थान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Minutes
mr: मिनीटे
