Sports League (3.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (31 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: From
my: မှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Minute
my: မိနစ်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
