Sports League (3.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (35 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Categories
nn: Kategoriar

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Details
nn: Detaljar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Minute
nn: Minutt

en: Match
nn: Samsvar

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: <em>Edit @type</em> @title
nn: <em>Rediger @type</em> @title
