Sports League (3.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (32 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: To
ps: ته

en: Count
ps: شمیر

en: Height
ps: لوړوالی

en: Details
ps: سپړنې

en: Position
ps: ځاى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Minute
ps: دقيقه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
