Sports League (3.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (69 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: On
sv: På

en: Categories
sv: Kategorier

en: view
sv: visa

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Number
sv: Tal

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Time
sv: Tid

en: Main
sv: Huvudinställningar

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Total
sv: Totalt

en: Titles
sv: Titlar

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: All
sv: Alla

en: Points
sv: Poäng

en: Page
sv: Sida

en: Logo
sv: Logotyp

en: Off
sv: Av

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Count
sv: Antal

en: Height
sv: Höjd

en: Sale
sv: Utförsäljning

en: Details
sv: Detaljer

en: Desc
sv: Fallande

en: Goal
sv: Mål

en: Stats
sv: Statistik

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Full
sv: Fullständig

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Authored on
sv: Författad

en: Minute
sv: Minut

en: Changed
sv: Ändrad

en: Minutes
sv: Minuter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: About
sv: Om

en: Matches
sv: Matcher

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Edit link
sv: Länk för redigering

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Administrative title
sv: Administrativ titel

en: Attendance
sv: Deltagande

en: Archived
sv: Arkiverad

en: <em>Edit @type</em> @title
sv: <em>Redigera @type</em> @title

en: Date of birth
sv: Födelsedatum

en: Goals
sv: Mål

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
