Sports League (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Categories
ta: வகைகள்

en: view
ta: நோக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Time
ta: நேரம்

en: View
ta: நோக்குக

en: Node
ta: கணு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Details
ta: விபரங்கள்
