Sports League (3.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (47 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: Categories
be: Катэгорыі

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Number
be: Нумар

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Time
be: Час

en: Main
be: Галоўнае

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Logo
be: Лагатып

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Count
be: Колькасць

en: Height
be: Вышыня

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Authored on
be: Дата:

en: Minute
be: Хвіліна

en: Left
be: Злева

en: Match
be: Супадаць

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Matches
be: Супадае

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: <em>Edit @type</em> @title
be: <em>Рэдагаваць @type</em> @title
