Sports League (3.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (29 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Categories
bs: Kategorije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Number
bs: Broj

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Height
bs: Visina

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: Minute
bs: Minuta

en: Apply
bs: Primjeni

en: Edit link
bs: Izmjeni link
