Sports League (3.0.0-beta1) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: view
ky: көрүү

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт
