Sports League (3.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (22 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Categories
os: Категоритæ

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Number
os: Нымæц

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Time
os: Афон

en: View
os: Фенд
