Sports League (3.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (30 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Categories
sq: Kategoritë

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Logo
sq: Stema

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Count
sq: Numri

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: About
sq: Informacione
