Sports League (3.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (52 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Logo
az: loqo

en: Off
az: Söndürülüb

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Count
az: Say

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Desc
az: azaldın

en: Goal
az: Məqsəd

en: Position
az: Vəzifə

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Left
az: Sol

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq

en: <em>Edit @type</em> @title
az: <em>Redaktə et @type</em> @title
