Sports League (3.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (64 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Categories
et: Kategooriad

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Players
et: Mängijad

en: Updated
et: Uuendatud

en: Total
et: Kokku

en: Titles
et: Pealkirjad

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Points
et: Punktid

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Count
et: Arv

en: Height
et: Kõrgus

en: Desc
et: Kahanev

en: Position
et: Asukoht

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Full name
et: Täisnimi

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Minute
et: Minut

en: Left
et: Vasakul

en: Teams
et: Meeskonnad

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Competition
et: Ennustusvõistlus

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Highlight
et: Esile tõstetud

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Home team
et: Kodumeeskond

en: Away team
et: Külalismeeskond

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
