Sports League (3.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: Home
is: Heim

en: Title
is: Yvirskrift

en: Body
is: Skrokkur

en: Status
is: Støða

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Categories
is: Bólkar

en: view
is: vís

en: Edit
is: Broyt

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: edit
is: broyt

en: Time
is: Tíð

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Logo
is: Búmerki

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Count
is: Nøgd

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: About
is: Um
