Sports League (3.0.0-beta1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
