Sports League (3.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Action
de: Aktion

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Height
de: Höchi
