Sports League (3.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Logo
ka: ლოგო

en: Off
ka: გამორთვა

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Desc
ka: აღწერა

en: Position
ka: პოციზია

en: Full
ka: სრული

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Minute
ka: წუთი

en: Left
ka: მარცხნივ

en: - All -
ka: - ყველა -
