Sports League (3.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (33 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Categories
kk: Категория

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Number
kk: Саны

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Logo
kk: Логотип

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Count
kk: Саны

en: Full name
kk: Толық аты

en: Authored on
kk: Уақыты
