Sports League (3.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (37 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Number
km: លេខ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Time
km: ពេលវេលា

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Count
km: រាប់

en: Height
km: កម្ពស់

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: About
km: អំពី

en: <em>Edit @type</em> @title
km: <em>កែ​សម្រួល​ @type</em> @title
