Sports League (3.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy
