Sports League (3.0.0-beta1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Categories
mk: Категории

en: edit
mk: промени

en: - All -
mk: - Сите -
