Sports League (3.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Logo
ne: ब्याज

en: To
ne: लाई

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Height
ne: उचाई

en: Details
ne: विस्तृत

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो
