Sports League (3.0.0-beta1) - en to pa translation catalogue (22 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Logo
pa: ਲੋਗੋ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
