Sports League (3.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (58 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Categories
sk: Kategórie

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Number
sk: Číslo

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Total
sk: Celkom

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Points
sk: body

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Count
sk: Počet

en: Height
sk: Výška

en: Desc
sk: Zostupne

en: Position
sk: Pozícia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Full name
sk: Celé meno

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Minute
sk: Minúta

en: Left
sk: Vľavo

en: Match
sk: Zhoda

en: Promotion
sk: Akcia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Minutes
sk: Minúty

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: <em>Edit @type</em> @title
sk: <em>Upraviť @type</em> @title

en: Asc
sk: Vzostupne
