Sports League (3.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Total
sr: Укупно

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Logo
sr: Лого

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Minute
sr: Минут

en: Changed
sr: Промењен
