Sports League (3.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (44 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Action
te: చర్య

en: Categories
te: వర్గాలు

en: view
te: వీక్షించు

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: Time
te: సమయం

en: View
te: చూడు

en: Total
te: మొత్తం

en: Titles
te: శీర్షికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Logo
te: చిహ్నం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Count
te: లెక్క

en: Height
te: ఎత్తు

en: Position
te: స్థానం

en: Stats
te: గణాంకాలు

en: Full
te: పూర్తి

en: Full name
te: పూర్తి పేరు

en: Minute
te: నిమిషం

en: Left
te: ఎడమ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
