Sports League (3.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (35 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: On
ur: آن

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Number
ur: نمبر

en: Weight
ur: وزن

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Label
ur: عنوان

en: Time
ur: وقت

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Node
ur: نوڈ

en: Page
ur: صفحہ

en: Logo
ur: لوگو

en: Details
ur: تفصیلات

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
