Sports League (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (53 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: On
fi: Käytössä

en: Categories
fi: Kategoriat

en: view
fi: näkymä

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Number
fi: Numero

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Time
fi: Aika

en: Main
fi: Pää

en: Player
fi: Esitysmuoto

en: Total
fi: Yhteensä

en: Attachment
fi: Liite

en: Titles
fi: Otsikot

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Height
fi: Korkeus

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Goal
fi: Tavoite

en: Position
fi: Sijoitus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Full
fi: Kokonainen

en: Full name
fi: Koko nimi

en: Team
fi: Tiimi

en: Teams
fi: Tiimit

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Administrative title
fi: Ylläpidollinen otsikko

en: Archived
fi: Arkistoitu

en: Master
fi: Isäntä

en: Node operations bulk form
fi: Solmujen bulkkitoimintojen lomake
