Sports League (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Categories
jv: Kategori

en: view
jv: tampilan

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Number
jv: Angka

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: Time
jv: Wektu

en: Attachment
jv: Sisipan

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: To
jv: Marang

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Details
jv: Lengkapé

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
