Sports League (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (39 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Status
ta: நிலை

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Action
ta: செயல்

en: On
ta: சரி

en: Categories
ta: வகைகள்

en: view
ta: பார்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Number
ta: எண்

en: Country
ta: நாடு

en: Weight
ta: எடை

en: Image
ta: படம்

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Time
ta: நேரம்

en: Attachment
ta: இணைப்பு

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Logo
ta: இலட்சினை

en: Off
ta: இல்லை

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Height
ta: உயரம்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Position
ta: இடம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Full
ta: முழு

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: About
ta: பற்றி

en: Mini
ta: சிறிய

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
