Sports League (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (45 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Value
eu: Balioa

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Categories
eu: Kategoriak

en: view
eu: ikusi

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Time
eu: Ordua

en: ID
eu: IDa

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Titles
eu: Izenburuak

en: All
eu: Guztiak

en: Points
eu: Puntuak

en: Page
eu: Orria

en: Logo
eu: Logotipoa

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Height
eu: Altuera

en: Details
eu: Xehetasunak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Position
eu: Kokapena

en: Full
eu: Osoa

en: Full name
eu: Izen osoa

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
