Sports League (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (53 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: On
he: פעיל

en: Categories
he: קטגוריות

en: view
he: צפיה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: Number
he: מספר

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Time
he: זמן

en: Total
he: סך הכל

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Titles
he: כותרות

en: All
he: הכל

en: Points
he: נקודות

en: Page
he: דף

en: Logo
he: לוגו

en: Off
he: כבוי

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Height
he: גובה

en: Details
he: פרטים

en: Desc
he: יורד

en: Goal
he: יעד

en: Position
he: מיקום

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Full
he: מלא

en: Full name
he: שם מלא

en: Minutes
he: דקות

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Secondary
he: משני

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Mini
he: מיני

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Administrative title
he: כותרת בממשק הניהול

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
