Sports League (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (36 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Categories
hr: Kategorije

en: view
hr: prikaz

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Number
hr: Broj

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Time
hr: Vrijeme

en: Total
hr: Ukupno

en: Attachment
hr: Prilog

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Height
hr: Visina

en: Details
hr: Detalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Position
hr: Pozicija

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Full name
hr: Puno ime

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Asc
hr: Uzlazno
