Sports League (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (70 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Action
ru: Действие

en: On
ru: Вкл

en: Categories
ru: Категории

en: view
ru: представление

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Number
ru: Число

en: Country
ru: Страна

en: Weight
ru: Вес

en: Image
ru: Изображение

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: Time
ru: Время

en: Main
ru: Основная

en: Players
ru: Проигрыватели

en: Player
ru: Плеер

en: Total
ru: Итого

en: Attachment
ru: Вложение

en: Titles
ru: Названия

en: All
ru: Все

en: Points
ru: Баллы

en: Page
ru: Страница

en: Logo
ru: Логотип

en: Off
ru: Выкл

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Height
ru: Высота

en: Sale
ru: Продажа

en: Details
ru: Подробности

en: Desc
ru: По убыванию

en: Goal
ru: Цель

en: Position
ru: Позиция

en: Stats
ru: Статистика

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Full
ru: Полный

en: Full name
ru: Полное имя

en: Teams
ru: Команды

en: Match
ru: Соответствует

en: Promotion
ru: Продвижение

en: Minutes
ru: Минуты

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Person
ru: Личность

en: About
ru: Информация

en: Matches
ru: Совпадения

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Edit link
ru: Ссылка на редактирование

en: Mini
ru: Мини

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Administrative title
ru: Административный заголовок

en: Attendance
ru: Статус участия

en: Highlight
ru: Подсвеченный

en: Archived
ru: Архив

en: Persons
ru: Количество людей

en: Goals
ru: Цели

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Displaying @start - @end of @total
ru: Отображается с @start по @end из @total

en: Node operations bulk form
ru: Форма массовых операций с материалами
