Sports League (8.x-1.0) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Number
si: අංකය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
