Sports League (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (35 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: On
th: เปิด

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Date
th: วันที่

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Time
th: เวลา

en: Total
th: ทั้งหมด

en: ID
th: ไอดี

en: All
th: ทั้งหมด

en: Logo
th: โลโก้

en: Off
th: ปิด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Height
th: ความสูง

en: Details
th: รายละเอียด

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: Promotion
th: โปรโมชั่น

en: Person
th: บุคคล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร

en: Displaying @start - @end of @total
th: แสดง @start - @end of @total

en: Node operations bulk form
th: การดำเนินการของโหนดจำนวนมาก
