Single Page Protection (1.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Password
bs: Lozinka

en: Add
bs: Dodaj

en: Custom
bs: Prilagođen
