Single Page Protection (1.0.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Actions
es: Acciones

en: Password
es: Contraseña

en: Add
es: Agregar

en: Custom
es: Personalizado
