Single Page Protection (1.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Actions
et: Toimingud

en: Password
et: Parool

en: Add
et: Lisa

en: Custom
et: Kohandatud
