Single Page Protection (1.0.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Password
eu: Pasahitza

en: Add
eu: Gehitu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua
