Single Page Protection (1.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Actions
fa: عملکردها

en: Password
fa: گذرواژه

en: Add
fa: افزودن

en: URL
fa: نشانی

en: Custom
fa: سفارشی
