Single Page Protection (1.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Add
hy: Ավելացնել
