Single Page Protection (1.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Password
id: Sandi

en: Add
id: Tambah

en: Custom
id: Tersuai
