Single Page Protection (1.0.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ
