Single Page Protection (1.0.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Actions
nl: Acties

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Add
nl: Toevoegen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Incorrect password.
nl: Ongeldig wachtwoord.
