Single Page Protection (1.0.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Actions
ps: چارې

en: Password
ps: پټ توری

en: Add
ps: زیاتول

en: URL
ps: پته (URL)

en: Custom
ps: خپلېخوښه
