Single Page Protection (1.0.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Actions
sq: Veprimet

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: URL
sq: Adresa URL

en: Custom
sq: E personalizuar
