Single Page Protection (1.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Add
ta: சேர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு
