Single Page Protection (1.0.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Password
ug: پارول

en: Add
ug: قوشۇش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
