Single Page Protection (1.0.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Actions
eo: Agoj

en: Password
eo: Pasvorto

en: Add
eo: Aldonu

en: Custom
eo: Propra
